Yükleniyor...
facebook twitter google + instagram youtube foursquare
Hoşgeldiniz !
Giriş Yapmak İçin Tıkla.

Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yeni Cevap
Erzurumdaki okullar hakkında bilgi verebilirim 2014
Konu Görünümü | Doğrusal Görünüm
Yazar Mesaj
Üye Grubu
*
nintendo ,
Konu: 27
Rep Puanı: 0
Erzurumdaki okullar hakkında bilgi verebilirim 2014
Eylül 2014 atama döneminde Erzurumdan okul tercihi yapacak öğretmenlere yardımcı olabilirim. Erzurumda 5 yıl çalıştım bazı ilçelerin bir çok okulunu iyi bilirim. En azından ilçeler hakkında bilgi verebilirim. Buradan size yardımcı olmaya çalışıyım.
13.09.2014 23:52
Alıntı ❞
Üye Grubu
*
Fenci2014 ,Türkiye
Konu: 0
RE: Erzurumdaki okullar hakkında bilgi verebilirim 2014
Hocam sanki başlık benim için açılmış gibi teşekkür ederim. Erzurumda pasinler, aşkale, horasan ,hınıs ve oltu hakkında bilgi alabilirmiyim? Biliyorum çok ilçe oldu ama zahmet olmazsa yardımınızı bekliyorum
14.09.2014 16:24
Alıntı ❞
Üye Grubu
*
nintendo ,
Hocam öncelikle hayırlı olsun. Pasinler Erzurum'a en yakın dış ilçelerdendir. Ama çok uzak köyleri de vardır. Erzuruma yaklaşık 30 km falan uzaklıkta. Okuluna ve köyüne göre erzurum merkezden bile gidiş geliş yapılabilir. Şartları iyi olan bir ilçedir. Aşkale erzuruma pasinlerden daha uzaktır. Yaklaşık olarak otobüsle 1 saat falan sürer. Ancak aşkalenin bir çok köyünde çalışıp erzuruma gidiş gelen arkadaşlar var yine köyüne göre. Öyle köyleri de vardır ki erzincana daha daha yakındır. Şartları iyi olan ilçelerden biridir. Horasan erzurumun en büyük ileçelerinden birisidir. Pasinlerin ilerisindedir. Gidiş geliş yapılmaz. Hınıs en uzak dış ilçelerdendir. Erzurumun güneyindeki ilçelerin şartları zordur ve köyler ilçeye uzaktır genelde. Oltu bana kalırsa erzurumun en iyi ilçesidir. Erzuruma uzaktır. Gidiş geliş yapılmaz ama büyük ve şartları iyi bir ilçedir. İl olması bile konuşulmuştu.
14.09.2014 17:49
Alıntı ❞
Üye Grubu
*
Mervem ,Türkiye
Hocam merhabalar erzurum karaçoban ,karayazı ve tortum nasıldır?
14.09.2014 19:51
Alıntı ❞
Üye Grubu
*
Fenci2014 ,Türkiye
Teşekkür ederim hocam. Sıralamam kötü olduğu için pek iyi anlatmadığınız ilçelerde yoğunlaşacağım heralde. Cevap verdiğiniz için teşekkür ederim
14.09.2014 20:24
Alıntı ❞
Üye Grubu
*
nintendo ,
Cvp: Erzurumdaki okullar hakkında bilgi verebilirim 2014
(14.09.2014 20:24)Fenci2014 Yazılan:  Teşekkür ederim hocam. Sıralamam kötü olduğu için pek iyi anlatmadığınız ilçelerde yoğunlaşacağım heralde. Cevap verdiğiniz için teşekkür ederim

Bişey değil hocam yardımcı olabildiysem ne mutlu bana

(14.09.2014 19:51)Mervem Yazılan:  Hocam merhabalar erzurum karaçoban ,karayazı ve tortum nasıldır?

Karaçoban ve Karayazı şartları en zor ilçelerdendir. İlçe merkezleri çok küçüktür. Kış şartları çetindir. Çoğu köyün kışın yolları kapanır. İlçe merkezlerinde öğretmen evleri hariç zaman geçirilebilecek pek yer yoktur. Köyleri dağlık ve dağınıktır. Yani daha ne denir bilmiyorum. Öğretmenlerin yaş ortalamasının en az olduğu yerlerdir. Eğer bu ilçelerin köylerini yazacaksanız çok iyi araştırın derim.

Tortumun bu iki ilçeye göre şartları daha iyidir. Hatta bence erzurumun en güzel ilçesidir. Yeşili bol bir ilçedir. Erzuruma biraz uzaktır ama değer. Doğa ile başbaşa bir ilçedir. Burayı tavsiye ederim.
14.09.2014 22:36
Alıntı ❞

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir
Türkçe Çeviri: MyBBTürkiye
Üretici: MyBB, © 2002-2020 MyBB Group